Dzień Kobiet

160704_walentynki_prezent_czekoladki_roza

Dzień Kobiet jest świętowany nieprzerwanie od 1911. Rok w rok, z tej okazji Panowie obdarowują Panie symbolicznymi upominkami. Dla tych, którzy chcą sprawić wybrankom wyjątkową niespodziankę mamy pewną propozycję :) Zapraszamy do lektury.

Za czasów PRL’u najpopularniejszym prezentem na Dzień Kobiet był goździk i paczka rajstop. Następnie goździki zostały zastąpione tulipanami, a rajstopy czekoladkami. Dziś mamy dostęp do wielu pomysłów i niespodzianek, które możemy sprawić Paniom. Panowie coraz częściej zabierają Panie w dniu Ich święta do kina, do teatru, na kolację czy wycieczkę, a jeszcze inni stawiają na kreatywność i samodzielnie coś gotują lub podarują własnoręcznie zrobiony prezent.

Dla tych, którzy lubią zaskoczyć Panie w niestandardowy sposób,proponujemy podarowanie ulubionego wina ze specjalną etykietą, na której można pozostawić życzenia lub kilka wyjątkowych słów. Przykładowa etykieta znajduje się w naszym sklepie. W kreatorze on-line możemy wpisać imię wybranki i wpisać to, co chcielibyśmy jej życzyć w tym dniu. Panowie do dzieła :)

2014-03-04_17-08-10

dzien-kobiet-wizualizacja-bottlabel

źródła zdjęć: www.radiosygnaly.pl i www.tapeciarnia.pl