Zainspiruj się – czyli zestawienie ciekawych etykiet

wodka

Wciąż szukasz pomysłu na oryginalne opakowanie trunku? Brakuje Ci twórczej weny? Zainspiruj się alkoholowym designem z całego świata i stwórz niepowtarzalną etykietę już dziś!

Sklep internetowy bottlabel.com oferuje wiele nietuzinkowych etykiet, które mogą w niezwykły sposób ozdobić wybrany przez nas trunek. Jednak co w przypadku, gdy nie znajdziemy nic dla siebie? Dobrym pomysłem może być zaczerpnięcie inspiracji z istniejących etykiet z całego alkoholowego świata. Jeśli coś przypadnie nam do gustu, swój pomysł można zrealizować poprzez bottlabel.com.

Tworząc własną etykietę lub realizując u nas swój pomysł na nią, zyskujemy nie tylko oryginalny wygląd, ale i niepowtarzalny charakter stworzonego przez nas dzieła. Tak wyjątkowe opakowanie alkoholu to idealna okazja by pochwalić się swoją twórczością przed znajomymi i rodziną, a także by podarować im designerski trunek.

Jeśli masz więc pomysł na etykietę wystarczy, że prześlesz nam zarys swojej koncepcji. Na jej podstawie stworzymy profesjonalny projekt graficzny, który finalnie trafi na Twoje butelki. Jeśli natomiast posiadasz już gotowy projekt – nic prostszego! Wyślij go nam, a my wydrukujemy etykiety zgodnie z Twoim pomysłem. Zainspiruj się i stwórz z naszą pomocą swoją własną etykietę.

Źródła zdjęć:
www.lovelypackage.com
www.idbranding.com

piwo 3

piwo 4

wino 3

wino 5

  • http://opakowaniaswiata.pl/ Przemysław Szliep

    Jeżeli ktoś poszukuje więcej inspiracji na etykiety to zapraszam na stronę: http://opakowaniaswiata.pl/tag/butelka/ z pewnością znajdziecie tutaj dużo projektów.

  • http://designer.pl Monika Chmielewska

    Bardzo kreatywne etykiety, te od AleBrowar znam i lubię :) również pozwolę sobie polecić stronę do dalszych inspiracji http://www.designer.pl/projektowanie-etykiet