As w rękawie wśród win?

lovely-package-house-of-cards-5

Kto nie gra ten nie wygrywa, ale też nie ryzykuje. Ryzyko, jak mówią winiarze Liz i Travis Wray to stały element ich pracy. Trudno w to uwierzyć prawda? Jest łatwiej gdy przeczyta się historię ich win House of Cards.

Każdy winiarz marzy o tym by jego winiarnia mieściła się w miejscu nie tylko popularnym wśród turystów, ale jednocześnie sprzyjającym dorastaniu winogron. Winiarze Liz i Travis mogą o takim właśnie szczęściu mówić. Ich winiarnia położona jest w Margaret River. Mimo tego, mają wiele pokory dla natury, od której zależy to, jak dojrzeją owoce winogron, z kolei od których zależy jakość wyrabianego wina. „To przypomina grę w karty, nigdy nie wiesz kto zostanie zwycięzcą danego rozdania. W naszym przypadku jest to gra z naturą” – tłumaczy Liz Wray.

Ta myśl stała się inspiracją dla nazwy serii win House of Cards Wine. „Po pogodzie, jak i po Jokerze możemy się spodziewać wszystkiego – jedno i drugie potrafią diametralnie zmienić przebieg gry, zmieniając zwycięzcę w przegranego i odwrotnie”.

lovely-package-house-of-cards-1

lovely-package-house-of-cards-2

lovely-package-house-of-cards-3