Etykieta na Walentynki

Personalizowana etykieta na wino na walentynki ze zdjęciemRomantyczna kolacja, wieczór we dwoje… Jest wiele sposobów na świętowanie Dnia Zakochanych. Wino, miłosny trunek, świetnie wpisuje się w tę atmosferę. Specjalnie przygotowana etykieta na tę okazję z pewnością zaskoczy, a może też pomóc wyrazić skrywane uczucia.

Pierwsza z naszych inspiracji to personalizowana etykieta na Walentynki ze wspólnym zdjęciem. Przypomni Wam momenty spędzone razem i z pewnością posłuży do wzniesienia wielu toastów.

Personalizowana etykieta na wino na walentynki ze zdjęciem

Etykieta na wino na walentynki ze zdjęciem

W naszej ofercie można znaleźć kilka etykiet z motywem serca. Jest ono symbolem miłości, więc wręczając tak ozdobioną butelkę z samodzielnie napisanym wierszykiem lub życzeniami zapewnimy naszą drugą połówkę o naszych uczuciach.

Kreskówka, rysunkowa etykieta na butelkę na walentynki na prezent

Rysunkowa etykieta na walentynki z własnym testem i życzeniami

Personalizowane etykiety na walentynki będą miłym i oryginalnym prezentem, który zaskakuje a jednocześnie wprowadza romantyczną atmosferę.

Etykieta na wino walentynkowe

Romantyczna etykieta na wino walentynkowe

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich wzorów z naszej oferty. Gdy macie pewność, że Wasza walentynka jest fanem konkretnego alkoholu np. dobrego piwa lub whiskey, każda etykieta wzbogacona własnym tekstem i zdjęciem będzie wspaniałym i unikalnym podarunkiem.

Specjalnie z okazji nadchodzących Walentynek postanowiliśmy wprowadzić specjalną promocję. Wpisując kod rabatowy walentynki14 w koszyku podczas składania zamówienia otrzymacie rabat 14% na wartość zamówienia! - Promocja trwa do 14 lutego 2019 r.

Promocja bottlabel walentynki kod rabatowy

Walentynkowa promocja -14% od bottlabel.com

Promocja trwa do 14 lutego 2019 r. :)

Etykiety oczywiście zamawiany na stronie www.bottlabel.com