Bottlabel.com ogłasza konkurs!

KDEP-info

Jeśli lubisz piwo, warzysz je samodzielnie, a całość ozdabiasz własnymi etykietami, nie czekaj! Weź udział w Konkursie Domowych Etykiet Piwnych, który odbędzie się przy X Wrocławskich Warsztatach Piwowarskich organizowanych w ramach IV Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa.

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników piwa i domowych piwowarów, którzy warząc trunek w zaciszu własnego domu dbają o to, by każda butelka wyróżniała się nie tylko niesamowitym smakiem, ale także wyglądem.

Bottlabel.com oraz oraz IV Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa dają niesamowitą szansę na pochwalenie się własnymi etykietkami, a tym samym zachęcają do wzięcia udziału w konkursie.
Każda zgłoszona etykieta bierze udział w rywalizacji o najlepszą etykietę zdobiącą domowe piwo.

Etykiety, które zostaną zgłoszone do 10 kwietnia 2013 wezmą udział w konkursie realizowanym w  2 kategoriach:
1. Społeczności Internetowej, która wybierze najlepszą etykietę w drodze internetowego głosowania w terminie 15.IV- 5.V 2013
2. Jury IV Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa 2013, w którego skład wchodzą:

W obu kategoriach zostaną przydzielone nagrody za I, II i III miejsce. Zwycięzców poznamy 11 maja podczas Festiwalu.
Dodatkową atrakcją dla biorących udział w konkursie będzie wystawienie ich etykiet podczas trwania całego piwnego wydarzenia, czyli w dniach 10-12 maja 2013.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulaminu i terminów nadsyłania etykiet znajdują się pod adresem: http://www.bottlabel.com/Konkurs-Domowych-Etykiet-Piwnych

Zapraszamy!!!