Poleć gdziekolwiek chcesz z Boarding Pass Shiraz

Boarding Pass Shiraz, ciekawa etykieta, karta pokładowa, ciekawe wino

Boarding Pass Shiraz to wino, które może zabrać Cię w niezwykłe miejsca. Wystarczy mieć ze sobą kartę pokładową by odbyć nieziemską podróż w głąb winnego smaku.

Jednym z najbardziej kreatywnych opakowań win ostatnich lat z pewnością jest Boarding Pass Shiraz. O niezwykłości tego wina stanowi jego etykieta. Zamiast klasycznej naklejki, przód i tył butelki składa się z karty pokładowej. Zawarte są na niej wszelkie informacje dotyczące wina, a także zabawna ilustracja ukazująca jak należy postępować w przypadku picia wina w samolocie. Nie zabrakło także nieuniknionego w podróży – identyfikatora lotu. Zazwyczaj jest on dopięty do walizek – tym razem znalazł miejsce na szyjce butelki tuż pod nakrętką.

Boarding Pass Shiraz, ciekawa etykieta, etykieta na wino, ciekawe wino, shiraz 2005

Boarding Pass Shiraz stał się wielkim hitem w świecie projektowania opakowań. Objął bowiem całe doświadczenie podróży samolotem i zawarł je na butelce. To tak jakby polecieć do Australii nie ruszając się z domu – powiedział o Boarding Pass Shiraz Dan Phillips – ekspert winiarski.

Boarding Pass Shiraz dojrzewało we francuskim i amerykańskim dębie przez 12 lat. Dzięki temu nabrało mocnego, purpurowego koloru i wyrazistego smaku. Przy kontakcie z podniebieniem jest pikantnie zbilansowane, złożone i warstwowe. Kwaśność przecina się tutaj ze słodkim smakiem dojrzałych jeżyn i lukrecji, a także kwiatowym wyciągiem.

boardingpass2

Wino kosztuje około 15 dolarów, co jak za tak niezwykłą etykietę i niepowtarzalny smak nie stanowi wygórowanej ceny. Jak mówią użytkownicy Internetu – Boarding Pass Shiraz jest zbyt piękne w swoim ogóle by sprzedawać je tak tanio. Może więc warto spróbować i przekonać się samemu czy nas również tak zachwyci?

Źródło obrazów: