Etykiety na konferencje

bottlabel-etykiety-konferencje-wizualizacja

Konferencje, warsztaty, szkolenia – stają się coraz popularniejszą formą przekazywania wiedzy i dzielenia się praktycznymi oraz profesjonalnymi poradami. Również organizatorzy z większą uwagą niż kilka lat temu dbają o ich klimat, atmosferę i wyjątkowy charakter. Jednym z pomysłów na urozmaicenie tego typu wydarzeń stają się…butelki na wodę. W jaki sposób? Przeczytajcie sami.

Konferencje z udziałem wielu prelegentów wiążą się nie tylko ze zdobyciem dużej porcji przydatnych informacji, ale także z długimi godzinami spędzonymi na sali. W zależności od organizatorów, uczestnicy mogą liczyć na gadżety, wodę lub posiłki, które stanowią swego rodzaju podziękowanie za udział. Okazuje się, że wspomniana butelka z wodą nie musi służyć wyłącznie do ugaszenia pragnienia. Może być także idealnym gadżetem, który urozmaici konferencję,  jak również wyróżni ją na tle innych.

Bottlabel.com wpadło na niecodzienny pomysł ozdobienia spersonalizowaną etykietą butelki z wodą rozdawaną w czasie konferencji lub szkoleń. Pomysł okazał się przydatny nie tylko dla samych organizatorów, ale także dla uczestników konferencji. Na etykietach zrealizować można wiele ciekawych idei poczynając od przedstawienia sylwetek prelegentów i agendy spotkania, po zdjęcia mapek i planów budynku, w którym odbywa się konferencja. Na etykietach można także podać hasło dostępu do Wi-Fi, opisać konkurs dla uczestników czy pozostawić informacje o następnych szkoleniach i ich datach.

By łatwiej sobie wyobrazić wszystkie pomysły podajemy przykładowe realizacje:

bottlabel-etykiety-konferencje-2

bottlabel-etykiety-konferencje

Oczywiście za całym przedsięwzięciem, czyli: stworzeniem projektu etykiety gotowego do druku, wydruku etykiety i przygotowania jej do oklejenia butelki, stoi internetowy sklep z samoprzylepnymi etykietami bottlabel.com