Etykiety weselne

 

bottlabel-wodka-weselna-salemarzen

Nadchodzi letni czas, a razem z nim mnóstwo wesel. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia każdy oczekuje oryginalności i czegoś, co zapamięta na długo. Jak to zrobić? To zależy od pary młodej, my jednak polecamy zaskoczyć gości niezwykłymi etykietami na weselny alkohol.

W dzisiejszych czasach, kiedy istnieje ogrom możliwości związany z wyborem atrakcji na wesele, trudno jest się zdecydować. Co wybrać? Co sprawi, że goście wpadną w zachwyt, a Wy odczujecie satysfakcję? Skoro tradycją jest opijanie zdrowia i szczęścia młodej pary, to, dlaczego nie sprawić by butelki z alkoholem na stole były wyjątkowe i urozmaicały ten niepowtarzalny dzień?

Etykiety na wesele to dobry sposób by zaskoczyć swych gości i sprawić, że zapamiętają tę szczególną chwilę na długo. Oprócz funkcji dekoracyjnej, trunek z tak wyjątkowym zdobieniem może posłużyć, jako nietypowa pamiątka z wesela. Każdy weselny stół nabierze nowego, świeżego wyglądu i osobistego charakteru najważniejszego dnia w życiu młodej pary.

Coraz częściej podczas składania życzeń państwo młodzi otrzymują od gości butelki dobrego wina. Staje się to alternatywą dla kwiatów, które są w tej samej cenie, ale niestety nie mają takiego terminu ważności jak trunki. Goście również mogą  zastąpić tradycyjną etykietę wina, etykietą która będzie przypominała młodym o tym szczególnym dla nich dniu. Przykładowe pomysły do zrealizowania są dostępne na stronie sklepu.

wino-wesele-36-3

Istnieje możliwość wyboru z istniejących już wielu etykiet, dopisywania własnego teksu lub całkowita personalizacja w postaci realizacji autorskiego pomysłu przez grafika. Warto zainteresować się takim sposobem urozmaicenia i sprawić by marzenia o niezapomnianym i jedynym w swoim rodzaju weselu stały się rzeczywistością.

Przykładowe etykiety weselne według pomysłu bottlabel.com :

3-etykiety-w-rzedzie

wizualizacja-wesele-36