Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 2013

Festiwal Dobrego Piwa 2013, Festiwal Piwa Leśnica, Etykiety na butelkiW miniony weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w IV Festiwalu Dobrego Piwa. Pomimo niezachęcającej pogody, nie zabrakło tłumnie przybywających gości. Na terenie Centrum Kultury Zamek pojawiło się wiele znanych i zupełnie nieodkrytych jeszcze browarów, które oferowały przybyłym różnorodne smaki piw.

Jasne, ciemne czy smakowe? Szeroki wybór należał tylko do gości. Dużą popularnością cieszyły także się stoiska gastronomiczne, gdzie zjeść można było potrawy z grilla lub regionalne przysmaki. Na uczestników czekało również wiele innych atrakcji. Na scenie w przerwach koncertów odbywały się bowiem konkursy, w których bardzo chętnie brano udział.

Festiwal Dobrego Piwa 2013, Festiwal Piwa Leśnica, Etykiety na butelki

Podczas festiwalu zostały ogłoszone wyniki Konkursu na najlepszą Domową Etykietę Piwną  organizowanego przez bottlabel.com. Wszystkie etykiety biorące udział w konkursie można było podziwiać w Leśnickim Zamku.

Festiwal Dobrego Piwa 2013, Festiwal Piwa Leśnica, Etykiety na butelki, konkurs etykiet piwnych Festiwal Dobrego Piwa 2013, Festiwal Piwa Leśnica, Etykiety na butelki, konkurs etykiet piwnych

Przybywając na festiwal trudno było się nudzić. Moc atrakcji, piwne aromaty unoszące się w powietrzu, a także wspaniała atmosfera sprawiły, że święto piwa było bardzo udane. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie równie ciekawie, a pogoda będzie dopisywała.

Źródła zdjęć:

https://www.facebook.com/festiwaldobregopiwa/photos_stream