Pierwsze urodziny Bottlabel

1 urodziny bottlabel.com

Dokładnie 27 czerwca 2012 roku otworzył się serwis bottlabel.com. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki zamówień, którymi uszczęśliwiliśmy wielu klientów. Dziękujemy za zaufanie i w zamian chcemy opowiedzieć Wam o ciekawostkach związanych z serwisem i zamówieniami, a także zachęcić do skorzystania z naszej urodzinowej oferty.

– Doskonale pamiętam nasze pierwsze zamówienie. Wystartowaliśmy klika dni przed weselem naszego przyjaciela, który postanowił uczcić otwarcie serwisu składając zamówienie na swoje etykiety weselne – opowiada Rafał Szymczak, współzałożyciel serwisu – Czy pamiętam nasze największe, jednorazowe zamówienie? Było to ponad 500 sztuk. A najciekawsze? Po raz kolejny wiąże się to ze ślubem, ponieważ poproszono nas o zrealizowanie etykiet na prezent dla młodej pary. Na każdej z etykiet widniała informacja, w którą rocznicę należy otworzyć daną butelkę.

Twórcy sklepu bottlabel.com

Przez cały rok bottlabel.com zrealizował zamówienia nie tylko na wesela, lecz także na liczne domowe trunki. Dotoczyły one szerokiej gamy różnorakich wyrobów takich jak: piwa, wina, nalewki, grzańce, cytrynówki, wiśniówki, orzechówki, a nawet miód. Brak reklamacji świadczy tylko i wyłącznie o tym, że przykładamy wiele starań do tego by to głównie klient odniósł największą satysfakcję ze zrealizowanej transakcji.

- Mamy sporo stałych klientów, którzy posiadają w domowej piwniczce duże ilości różnorodnych trunków, oczywiście samodzielnie wyrabianych. Ci klienci zdołali w swoich zamówieniach skorzystać prawie ze wszystkich wzorów dostępnych w naszej ofercie. To z kolei motywuje nas do stałego powiększania bazy naszych projektów, tak aby klienci mogli znaleźć w niej coś nowego, za każdym razem kiedy planują kolejne zamówienie – wyjaśnia Jerzy Szymański, współzałożyciel bottlabel.com.

Etykiety na wino bottlable.com

Ciekawostką jest również fakt, że zdarzały się zamówienia również z zagranicy!
– Mieliśmy kilka zamówień m.in. z Kanady i z Niemiec – wspomina Jerzy –To było czynnikiem, który sprawił, że zaczęliśmy się poważnie zastanawiać nad poszerzeniem działalności na rynek zagraniczny, tym bardziej, że naszą stronę odwiedzają goście z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Indie, Australia czy Nowa Zelandia. Z okazji urodzin bottlabel.com mogę zdradzić, że oficjalne otwarcie serwisu dla klientów spoza Polski nastąpi już niedługo.

Działalność serwisu nie sprowadziła się wyłącznie do celów sprzedażowych i marketingowych. Serwis przez cały rok brał czynny udział w wielu imprezach skierowanych m.in. do domowych piwowarów. Był sponsorem nagród przy konkursach organizowanych przez Festiwale: Toruński, Częstochowski, Wrocławski, Grodziski czy Śląski. W tym roku bottlabel.com był nawet współorganizatorem Konkursu Domowych Etykiety Piwnych przy znanym na całą Polskę Festiwalu Dobrego Piwa w Leśnicy.

widownia koncertu

Twórcy serwisu zadbali także o to by klient mógł zasięgnąć specjalistycznych porad na temat etykiet lub domowych trunków. W tym celu uruchomiony został blog, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Są porady i ciekawostki zarówno dla domowych piwowarów czy winiarzy, par szykujących się do ślubu, osób, które interesuje historia etykiet. W planach jest utworzenie cyklu „ABC domowego warzenia piwa”, który krok po kroku wyjaśni specyfikę produkcji piwa w warunkach domowych.

Zaangażowanie i innowacyjność serwisu została nagrodzona m.in. przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, w postaci wyróżnienia w IV Festiwalu Przedsiębiorczości Akademickiej. Samym serwisem zainteresowały się takie magazyny i serwisy jak: Pryzmat, ekomercyjnie.pl, mamstartup.pl czy browarnik.blogspot.com

- Tak, to wszystko spotkało nas w ciągu jednego roku. Jest nam z tego powodu niezmiernie miło, dlatego chcielibyśmy docenić wszystkich klientów naszego serwisu i uczcić pierwszy rok działalności bottlabel.com. W tym celu przygotowaliśmy dla wszystkich specjalną ofertę. Do każdego zamówienia jakie zostanie zrealizowane 27 czerwca, gwarantujemy darmową dostawę oraz dodajemy 50% etykiet gratis!

Aby skorzystać z promocji należy złożyć zamówienie 27 czerwca przez stronę www.bottlabel.com i jako metodę wysyłki wybrać „Poczta polska priorytet – przedpłata”. Każde złożone w ten sposób zamówienie zostanie powiększone o 50% dodatkowych etykiet.

1 urodziny bottlabel.com

Czego można życzyć bottlabel.com z okazji urodzin? Przede wszystkim spełnienia wszystkich planów, a jest ich kilka. Oprócz wspomnianego otwarcia na rynek zagraniczny, serwis stale chce powiększać bazę dostępnych wzorów i ułatwić procedurę związaną z zamówieniem etykiet indywidualnych. Ponadto chce rozszerzyć asortyment o nową branżę – etykiet na konferencje i imprezy firmowe.