Pochwal się etykietą

wyslij-ciekawe-zdjecie

Zamówiłeś u nas etykiety? Ozdobiły one Twoje butelki? Chcesz pochwalić się tym z innymi? Właśnie nadarzyła się okazja, dzięki której możesz przedstawić swoje pomysły i otrzymać wyjątkowe niespodzianki.

Nie ma tygodnia, w którym nie otrzymalibyśmy zlecenia na wykonanie etykiet, które zadziwiają nas swoją oryginalnością i pomysłowością. Ponieważ szanujemy prywatność naszych klientów nie publikujemy zdjęć etykiet, które są u nas zamawiane. Pomyśleliśmy jednak, że byłoby niezmiernie miło, gdyby nasi klienci wzięli udział w zabawie i jednocześnie pochwalili się efektem jaki powstał poprzez ozdobienie butelek autorskimi lub gotowymi wzorami.

Jeśli butelki z naszymi etykietami były częścią ważnego wydarzenia, towarzyszyły w chwilach istotnych, zabawnych lub po prostu są ozdobą butelek samodzielnie wytwarzanych trunków, właśnie teraz  stwarzamy możliwość by inni też mogli to zobaczyć.

Przez cały sierpień będziemy czekać na zdjęcia nadesłane przez naszych klientów. Zdjęcia przesłać można na [email protected]. Zespół bottlebel.com wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne pomysły i zdjęcia, które następnie zostaną opublikowane na naszym fanpageu. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne, spersonalizowane niespodzianki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.

bottlabel-wodka-weselna-salemarzen

bottlabel_etykieta_6_small