Wino inne niż wszystkie

lovely-package-paperboy-1-e1383537060760

Agencja Stranger&Stranger stoi za wizualnym sukcesem wielu trunków. Tym razem postanowili zaskoczyć miłośników wina oferując im… papierową butelkę!

Paperboy – tak nazywa się najnowszy projekt agencji, i jest „tak zielony, że bardziej zielony być nie może” – zapewniają jego producenci jak i projektanci oprawy. Co mają na myśli mówiąc „zielony”?. Jego czysto ekologiczną postać. A ekologiczne jest tu wszystko!

Skupmy się oczywiście najpierw na butelce i etykiecie – jak widać są kartonowe. Twórcy zapewniają, że wino jest w stanie wytrzymać do 3 godzin w kubełku z lodem bez uszkodzenia. Zdziwią się jednak Ci, którzy twierdzą, że wino ma styczność z kartonem, przez co traci na cennych walorach smakowych. Samo wino umieszczone jest w tzw. plastikowym „pęcherzyku”, który chroni tekturowa oprawa.
Żeby nie być gołosłownym, 100 procentowa ekologiczność odnosi się także do samych winogron, z którego powstaje wino Paperboy. Producenci dają gwarancję, że winogrona dojrzewają w specjalnym mikro klimacie, czyniąc smak wina niepowtarzalnym.

lovely-package-paperboy-2

lovely-package-paperboy-3